Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Polska
 

NASZE NARZĘDZIA I ROZWIĄZANIA

LUDZIE
WIEDZA
POTENCJAŁ

WYZWANIE

Właściwe zidentyfikowanie potencjału obecnego w organizacji jest niezbędnym elementem budowania planów sukcesji oraz zarządzania talentami. To z kolei jest krytycznym wyzwaniem każdej organizacji, która chce opierać swoją strategię rozwoju na inwestycji w potencjał ludzi. Ocena i rozwój kompetencji są kluczem do sukcesu w świecie VUCA.

DZIAŁANIE

Naszym Klientom oferujemy efektywne i przyjazne metody oceny i rozwoju potencjału ich pracowników, poparte unikalną metodologią i wieloletnim doświadczeniem naszych konsultantów. Rozwijamy kompetencje zespołów i indywidualnych pracowników. Prowadzimy zwinne i dostosowane do potrzeb Klienta procesy oceny i rozwoju, przy pomocy metody AC/DC; pigułkowe warsztaty wiedzy Agility Espresso. Projektujemy Indywidualne Plany Rozwoju oraz Agile Learning Centers. Wspieramy cały cykl życia pracownika w organizacji, od właściwych decyzji rekrutacyjnych, poprzez coaching, wspierajacy on-boarding, po projekty tranzycji kariery i outplacementu.

REZULTAT

Efektywne zarządzanie talentami w organizacjach pozwala firmom planować długoterminowo oraz budować zwinne, efektywne zespoły. Programy talentowe wpływają pozytywnie na motywację i poziom zaangażowania pracowników, którzy mogą realizować swoje ambicje, zarządzać swoją karierą, a także działać na rzecz swojego osobistego rozwoju.

NASZE POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA

 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TALENTOM W TWOJEJ ORGANIZACJI?

Sprawdź to!

NASZE MARKI

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved