Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Polska
 

NASZ ZESPÓŁ W POLSCE

LUDZIE
WIEDZA
POTENCJAŁ

NASZ ZESPÓŁ TALENT CONSULTING W POLSCE

Wspieramy naszych Klientów w identyfikowaniu i rozwijaniu Talentów w ich organizacjach. Oceniamy i rozwijamy miękkie kompetencje liderów wykorzystując, naszą wiedzę, sprawdzoną metodologię i innowacyjne narzędzia.

Monika Balwin portrait

Monika Balwin

Principal Consultant

Monika posiada 20-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Odpowiada za planowanie i realizację projektów z zakresu oceny potencjału pracowniczego i liderskiego, zarządzania talentami, rozwijania kompetencji liderskich i zarządzania karierą. We wszystkich swoich projektach wykorzystuje metodologię Assessment i Development Centre, posiada znajomość i praktyczne doświadczenie w pracy z wieloma narzędziami psychometrycznymi dostępnymi na rynku polskim. Monika posiada wieloletnie doświadczenie związane z planowaniem i prowadzeniem projektów z zakresu Zarządzania Talentami, oceny potencjału pracowniczego i liderskiego, programów zarządzania karierą oraz outplacementowych,

Find me on LinkedIn
Izabela Michaliszyn-Liwinska portrait

Izabela Michaliszyn-Liwinska

Career Transition / Outplacement Practice Leader

Izabela rozpoczęła karierę w obszarze Zarządzania Zmianą HR w roku 2001 w firmie Hudson (obecnie Morgan Philips). Pracowała w sektorze B2C i B2B przy projektach Rozwoju Talentów, wspierając managerów średniego i wyższego szczebla najpierw jako Consultant, następnie - Project Manager. Obecnie Izabela prowadzi programy Career Transition, Outplacement - indywidualne i grupowe. Odpowiada także za tworzenie ścieżek karier, oceny i rozwój kompetencji, coaching zawodowy oraz szkolenia/ webinary z obszaru zarządzania karierą i zmian w organizacji. Realizowane przez Izabelę projekty wyróżnia indywidualne podejście do Klienta oraz połączenie wieloletniego doświadczenia i eksperckiej wiedzy z zakresu HR i biznesu. Izabela pracuje głównie z osobami wyższego szczebla zarządzania – CEO, COO, CHRO, CFO, CMO, CTO oraz menedżerami średniego szczebla, realizując projekty w sektorach New Technology, Industry, Pharma, Construction/ Real Estate, Media.

Izabela z wykształcenia jest socjologiem, ukończyła też studia podyplomowe z zakresu Marketingu oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Posiada międzynarodowy certyfikat asesora De Witte&Morel (Hudson Belgia) i ukończyła studia zawodowe coachingu (Instytut Mukoid). Jest certyfikowanym trenerem biznesu (IBD), facylitatorem (APMG International) oraz trenerem metody doradztwa zawodowego „Spadochron” (FISE). W fundacjach Vital Voices, Liderek Biznesu oraz Future Collars pełni rolę mentora. Prowadzi wykłady z zakresu projektów HR na uczelniach: Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Find me on LinkedIn
Jolanta Samul Kowalska portrait

Jolanta Samul Kowalska

Managing Director

Jolanta zarządza polskim oddziałem firmy Morgan Philips Hudson. Jest odpowiedzialna za działalność operacyjną, zarządzanie zespołem, jak również rozwój biznesu oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Jolanta posiada ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie personalnym w szczególności w projektach rekrutacyjnych, developmentowych oraz coachingowych z obszaru executive search. Jej główny obszar specjalizacji to Life Science i Consumer (FMCG i Retail) oraz diagnoza i rozwój potencjałów przywódczych w organizacjach.

Find me on LinkedIn
NASZE MARKI

© 2023 Morgan Philips Group SA
All rights reserved