Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Our Team
None
Polish (Poland)
Polska
 

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w Polsce

Nasz zespół w Polsce

Jolanta Samul Kowalska portrait

Jolanta Samul Kowalska

Managing Director

Jolanta zarządza polskim oddziałem firmy Morgan Philips Hudson. Jest odpowiedzialna za działalność operacyjną, zarządzanie zespołem, jak również rozwój biznesu oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Jolanta posiada ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie personalnym w szczególności w projektach rekrutacyjnych, developmentowych oraz coachingowych z obszaru executive search. Jej główny obszar specjalizacji to Life Science i Consumer (FMCG i Retail) oraz diagnoza i rozwój potencjałów przywódczych w organizacjach.

Find me on LinkedIn
Anna Kowalczyk portrait

Anna Kowalczyk

Senior Director of Fyte

Anna odpowiada za dywizję Fyte w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji projektów z zakresu finansów, audytu, SSC aktualnie również IT. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach w działach finansowych, dzięki czemu posiada doskonałe zrozumienie biznesu od strony operacyjnej oraz merytorycznej.  Z sukcesami zarządza zespołami wyspecjalizowanych konsultantów z zakresu finance i IT współpracując ze znanymi markami na rynku.

Find me on LinkedIn
Alexandra Kazimierski portrait

Alexandra Kazimierski

Executive Director

Alexandra jest odpowiedzialna za zarządzanie w obszarze Executive Search, w tym w szczególności za realizację projektów rekrutacyjnych i rozwojowych z wyższego poziomu managerskiego, zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu i relacji z klientami.

Alexandra posiada ponad 15 lat doświadczenia  w realizacji projektów rekrutacyjnych dotyczących obsady stanowisk wyższego i najwyższego szczebla zarządzania w obszarach:  strategic management, HR, finansów, sprzedaży, marketingu oraz operacji. Praca Alexandry związana jest przede wszystkim z doradztwem dla międzynarodowych organizacji w zakresie doboru kadry managerskiej, zarządzania zasobami ludzkimi i programów z obszaru talent consulting.

Find me on LinkedIn
Elżbieta Dąbrowska portrait

Elżbieta Dąbrowska

Associate Director

Elżbieta posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku doradztwa personalnego. Jest ekspertem w zakresie doboru i selekcji pracowników. Elżbieta koncentruje się na zarządzaniu realizowanymi projektami. Jednocześnie prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska menedżerskie głównie w sektorze Industry&Manufacturing. Odpowiada za  budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, a także reprezentowanie firmy na rynku.

Find me on LinkedIn
Ewa Leśkiewicz portrait

Ewa Leśkiewicz

Head of Research - Practice Leader, Life Science & Consumer

Ewa posiada 20 letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego, obejmujące rekrutację na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Ewa przeprowadziła setki projektów rekrutacyjnych, pracując z polskimi i międzynarodowymi firmami. Odpowiada za prowadzenie praktyki Life Science. Jako Head of Research, Ewa zarządza zespołem konsultantów wspierających procesy rekrutacyjne realizowane przez Morgan Philips.

Find me on LinkedIn
Damian Odzioba portrait

Damian Odzioba

Associate Director

Damian dołączył do zespołu w czerwcu 2017  jako Associate Practice Leader z długoletnim doświadczeniem  w obszarze rekrutacji dla branży FMCG i handlu detalicznego. Obecnie Damian jest odpowiedzialny za prowadzenie praktyki FMCG & Retail. Już w trakcie studiów Damian rozpoczął pracę w dziale sprzedaży u jednego ze światowych liderów branży FMCG. Pierwsze doświadczenie w rekrutacji zdobywał w Wielkiej Brytanii, gdzie spędził ponad 8 lat przy rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla.

Find me on LinkedIn
Ewa Rządkowska portrait

Ewa Rządkowska

Practice Leader, Industry & Manufacturing

Ewa odpowiada za rozwój biznesu, a także za prowadzenie projektów executive oraz direct search, głównie dla organizacji, działających w obszarze Industry & Manufacturing, ze szczególnym naciskiem na obsadę stanowisk wyższego i najwyższego szczebla zarządzania. Dotychczasowe doświadczenia Ewy obejmują współpracę z Zarządami wiodących korporacji międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm polskich. Oprócz prowadzenia rekrutacji na stanowiska wyższego i najwyższego szczebla zarządzania, obejmuje ono diagnozę potencjału i ocenę kompetencji (Assessment / Development Center) oraz prowadzenie projektów rozwojowych (szkolenia, mentoring oraz coaching).

Rafal Ciszewski portrait

Rafal Ciszewski

Associate Director, Digital, E-commerce, Interim Management

Rafał spędził ponad 20 lat w zarządach wiodących firm komunikacji marketingowej i digital. Wprowadzał na rynek innowacyjne usługi, pomagał w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw i w definiowaniu nowych źródeł biznesu. Był współwłaścicielem firmy wyspecjalizowanej w doradztwie i rekrutacjach w obszarze digital marketingu. W Morgan Philips odpowiada za rekrutacje liderów i ekspertów digital, ecommerce i nowych technologii. Rozwija usługi interim managementu i doradztwa transformacyjnego.

Find me on LinkedIn
NASZE MARKI

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved