Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Our Team
None
Polish (Poland)
Polska
 

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w Polsce

Nasz zespół w Polsce

Jolanta Samul Kowalska portrait

Jolanta Samul Kowalska

Managing Director

Jolanta zarządza polskim oddziałem firmy Morgan Philips Hudson. Jest odpowiedzialna za działalność operacyjną, zarządzanie zespołem, jak również rozwój biznesu oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Jolanta posiada ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie personalnym w szczególności w projektach rekrutacyjnych, developmentowych oraz coachingowych z obszaru executive search. Jej główny obszar specjalizacji to Life Science i Consumer (FMCG i Retail) oraz diagnoza i rozwój potencjałów przywódczych w organizacjach.

Find me on LinkedIn
Anna Kowalczyk portrait

Anna Kowalczyk

Director of Fyte

Anna odpowiada za dywizję Fyte w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji projektów z zakresu finansów, audytu, SSC aktualnie również IT. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach w działach finansowych, dzięki czemu posiada doskonałe zrozumienie biznesu od strony operacyjnej oraz merytorycznej.  Z sukcesami zarządza zespołami wyspecjalizowanych konsultantów z zakresu finance i IT współpracując ze znanymi markami na rynku.

Find me on LinkedIn
Alexandra Kazimierski portrait

Alexandra Kazimierski

Executive Director

Alexandra jest odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz zajmuje się realizacją projektów dotyczących obsady stanowisk wyższego i najwyższego szczebla zarządzania w obszarze finansów, sprzedaży, marketingu oraz operacji. Praca Alexandry związana jest przede wszystkim ze strategicznym doradztwem dla międzynarodowych organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu projektami  dla najwyższej kadry menedżerskiej. Alexandra specjalizuje się także w realizacji projektów dla funduszy oraz firm portfelowych funduszy Private Equity.

Elżbieta Dąbrowska portrait

Elżbieta Dąbrowska

Associate Director

Elżbieta posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku doradztwa personalnego. Jest ekspertem w zakresie doboru i selekcji pracowników. Elżbieta koncentruje się na zarządzaniu realizowanymi projektami. Jednocześnie prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska menedżerskie głównie w sektorze Industry&Manufacturing. Odpowiada za  budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, a także reprezentowanie firmy na rynku.

Ewa Leśkiewicz portrait

Ewa Leśkiewicz

Practice Leader, Life Science & Consumer

Ewa posiada 17 letnie doświadczenie w branży HR, obejmujące rekrutację, rozwój biznesu i zarządzanie współpracą z klientami. Przeprowadziła setki projektów rekrutacyjnych, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu, pracując z polskimi i międzynarodowymi firmami. Wcześniej, jako Head of Research, Ewa zarządzała zespołem research konsultantów wspierających procesy rekrutacyjne realizowane przez Morgan Philips Hudson.

Find me on LinkedIn
Damian Odzioba portrait

Damian Odzioba

Practice Leader, Consumer & Retail

Damian dołączył do zespołu w czerwcu 2017  jako Associate Practice Leader z długoletnim doświadczeniem  w obszarze rekrutacji dla branży FMCG i handlu detalicznego. Obecnie Damian jest odpowiedzialny za prowadzenie praktyki FMCG & Retail. Już w trakcie studiów Damian rozpoczął pracę w dziale sprzedaży u jednego ze światowych liderów branży FMCG. Pierwsze doświadczenie w rekrutacji zdobywał w Wielkiej Brytanii, gdzie spędził ponad 8 lat przy rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla.

Ewa Rządkowska portrait

Ewa Rządkowska

Practice Leader, Industry & Manufacturing

Ewa odpowiada za rozwój biznesu, a także za prowadzenie projektów executive oraz direct search, głównie dla organizacji, działających w obszarze Industry & Manufacturing, ze szczególnym naciskiem na obsadę stanowisk wyższego i najwyższego szczebla zarządzania. Dotychczasowe doświadczenia Ewy obejmują współpracę z Zarządami wiodących korporacji międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm polskich. Oprócz prowadzenia rekrutacji na stanowiska wyższego i najwyższego szczebla zarządzania, obejmuje ono diagnozę potencjału i ocenę kompetencji (Assessment / Development Center) oraz prowadzenie projektów rozwojowych (szkolenia, mentoring oraz coaching).

Agnieszka Cieślok portrait

Agnieszka Cieślok

Practice Leader, Financial Services, Banking & Fintech

Agnieszka jest konsultantem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w executive search. Specjalizuje się w zatrudnianiu menedżerów wyższego i średniego szczebla o profilu technologicznym i finansowym, dla firm z obszarów: technologii, consumer internet, fintech, rvegtech, usługi finansowe. Agnieszka zatrudnia również dla różnych sektorów, menedżerów o wysokich, światowej klasy kompetencjach w: AI, ML, Data&Analytics, Cloud, e-commerce automation, Cybersecurity. Od 2018 roku, kiedy to dołączyła do naszego zespołu, Agnieszka odpowiada za specjalizację dedykowaną do sektora finansowego i role technologiczne. Agnieszka ukończyła również kurs coachingowi ICF, posiada uprawnienia do stosowania narzędzi psychometrycznych Insights oraz SHL.

Find me on LinkedIn
Izabela Michaliszyn-Liwinska portrait

Izabela Michaliszyn-Liwinska

Senior Consultant Career Transition Outplacement

Iza prowadzi programy Career Transition, Outplacement - indywidualne i grupowe, tworzenie ścieżek karier, oceny kompetencji i coaching zawodowy, a także szkolenia/ webinary z obszaru zarządzania karierą, zmian w organizacji. Realizowane przez nią projekty wyróżnia indywidualne podejście do Klienta oraz połączenie wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej i eksperckiej wiedzy z zakresu biznesu oraz HR. Pracuje głównie z osobami najwyższego szczebla zarządzania – CEO, COO, CFO, CMO, CTO oraz menedżerami średniego szczebla, realizując projekty w sektorach New Technology, Construction/ Real Estate, Pharma, Media. Posiada certyfikat asesora DeWitte&Morel (Belgia), ukończyła studia zawodowe coachingu (Instytut Mukoid), jest certyfikowanym trenerem biznesu (IBD) i metody doradztwa zawodowego „Spadochron” (FISE). Pracuje w języku polskim i angielskim.

Find me on LinkedIn
NASZE MARKI

© 2023 Morgan Philips Group SA
All rights reserved