Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Polska
 

CAREER
TRANSITION

LUDZIE
WIEDZA
POTENCJAŁ

WYZWANIE

Silver economy to także konieczność zdefiniowania na nowo ścieżki kariery w wieku 45+ i 50+. Trudność w ponownym wejściu na rynek wynika z wielu powodów - braku aktualnej wiedzy na temat praw rynku pracy, braku wiedzy na temat świata superVUCA czy pomysłu na siebie na dalsze lata kariery/ antykariery zawodowej i możliwych ścieżek.

DZIAŁANIE

Projekt zmiany zawodowej, bez względu na to, jak się go nazywa - career transition czy outplacement, wymaga odpowiedzi na kilka pytań - dlaczego, jak i kiedy podjąć działania w wersji A i w wersji B. Aby zacząć realizować projekt zmiany zawodowej, konieczna jest diagnoza własnego potencjału i preferowanych ścieżek kariery, ale też znajomość rynku pracy oraz zasad budowania strategii poszukiwania pracy. Pomocna jest tu wiedza i doświadczenie konsultantów Morgan Philips - zarówno z obszaru Talent Consulting, jak i rekrutacji. Nasza ekspertyza pochodzi z wielu projektów career transition i rekrutacji przeprowadzonych na przestrzeni ostatnich 20 lat na rynku polskim i zagranicznym.

REZULTAT

Projekt zmiany zawodowej to proces kompleksowy, którego skuteczność zależy od spójnego podejścia - opracowania pomysłu na siebie (bazując na znajomości swojego potencjału, swoich planów i oczekiwań zawodowych) oraz przygotowania strategii wejścia na rynek pracy. Skuteczność tego projektu zależy także od networkingu, dlatego - oprócz audytu kariery, potencjału, zdefiniowania rozwiązań na przyszłość zawodową - umożliwiamy też budowanie relacji w pokrewnych grupach zawodowych przez organziację webinarów oraz warsztatów nt. świata superVUCA, współczesnych metod szukania pracy oraz możliwych ścieżek dla osób 45+ i 50+.

NASZE POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA

 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TALENTOM W TWOJEJ ORGANIZACJI?

Sprawdź to!

NASZE MARKI

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved