Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Morgan Philips
 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО MORGAN PHILIPS GROUP!

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

Morgan Philips Executive Search i Fyte підтримує кандидатів з України у пошуку роботи. Ми чекаємо на резюме від українських спеціалістів, які вільно володіють англійською мовою.

ПРО НАС

MPG — це компанія з підбору персоналу та управління талантами з понад 20-річним досвідом підтримки роботодавців і професіоналів по всій Європі. Ми маємо найкращий у своєму класі досвід консультування з управління талантами. Наша група працює в 26 країнах на 4 континентах, пропонуючи клієнтам інтегрований спектр пошукових послуг, підбору спеціалістів та консультаційних послуг під такими брендами:

Morgan Philips Executive Search logo

Morgan Philips Executive Search – ми надаємо Клієнтам комплексні рішення у сфері підбору персоналу на керівні посади в таких сферах - Роздрібна торгівля, Life Science, FMCG, Електронна комерція, Банківська справа та фінанси, Промисловість і виробництво та підтримуємо Кандидатів у пошуку вакансій у цих сферах.

Fyte logo

Fyte – інноваційна рекрутаційна агенція, яка підбирає спеціалістів на вакантні посади у сферах SSC, бухгалтерського обліку, фінансів та ІТ-індустрії по всій Європі. Ми допомагаємо нашим кандидатам швидко та ефективно знайти відповідну пропозицію праці, а нашим клієнтам знайти найкращих кандидатів.

ПЕРЕВІР НАШІ НАЙНОВІШІ ВАКАНСІЇ!

НАДІЙШЛИ СВОЄ РЕЗЮМЕ! > ЗНАЙТИ РОБОТУ >

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved