Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Polska
 

Aktualności

Przyszłość należy do Fyte: Innowacyjne podejście do rekrutacji

Przyszłość należy do Fyte: Innowacyjne podejście do rekrutacji

Technologia cyfrowa ma wpływ na prawie każdy aspekt naszego życia zawodowego; ma ona wpływ na to, w jaki sposób się komunikujemy, jak uczymy się nowych umiejętności oraz jaki sposób wykonujemy  powierzone nam zadania oraz mierzymy osiągany przez nas sukces. Jeśli chodzi o poszukiwanie nowych talentów lub znalezienie nowych miejsc pracy – sektor rekrutacji wciąż pozostaje w tyle.

Fyte wykorzystuje nowoczesne narzędzia cyfrowe w docieraniu do najlepszych kandydatów na rynku, co w połączeniu z doświadczonymi i dobrze wyspecjalizowanymi konsultantami pozwala efektywnie wspierać klientów w rekrutacja specjalistów stanowisk niższego i średniego szczebla.

Od czasu wprowadzenia na rynek przez Morgan Philips Group w 2013 roku, Fyte odniósł ogromny sukcesu w Europie i Azji, a obecnie jest wprowadzany w Polsce.

Hudson stał się częścią Morgan Philips Group w kwietniu 2018 roku. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować Fyte, a także szereg innych ekscytujących usług na terenie Polski w ciągu najbliższych miesięcy.

Czym jest Fyte?

 

Łącząc narzędzia cyfrowe (wideo  CV i wideo job adverts) z najnowszymi technikami pozyskiwania kandydatów, Fyte ma za zadanie sprawić by rekrutacja była znacznie szybsza i efektywniejsza.

W jaki sposób Fyte wspiera naszą organizację? 

 

Fyte doskonale rozumie potrzeby osób, które aktualnie poszukują pracy, zapewniając szybkie, oparte na nowoczesnej technologii podejście. Fyte nadaje rekrutacji zupełnie nowego znaczenia, niezbędnego w procesie poszukiwania najlepszych na rynku kandydatów.

Nasze podejście skoncentrowane na wideo oznacza, że jesteśmy w stanie przedstawić najważniejsze i kluczowe aspekty oferowanej pracy w ciągu kilku sekund, a także zapewnić indywidualne podejście do procesu rekrutacji. Nasze wysoce skuteczne metody oparte na nowoczesnej technologii cyfrowej i międzynarodowe zasięgi oznaczają, że jesteśmy w stanie dotrzeć do ponad 50 milionów ludzi na całym świecie.

Jakie znaczenie ma Fyte dla kandydatów?

 

Platforma Fyte zapewnia kandydatom znacznie lepszą widoczność dzięki możliwości prezentacji swoich kluczowych umiejętności, doświadczenia i osobowości potencjalnym pracodawcom, poprzez tworzenie własnych wideo CV.

Konieczność filtrowania długich opisów zadań i obowiązków, zostaje zastąpiona przez wideo – co oznacza, że kandydaci mogą od razu dowiedzieć się co będzie ich czekać w danej pracy i dlaczego chcieliby podjąć się tej roli. W procesie executive search ta technika sprawia, że oferta staje się o wiele bardziej zachęcająca dla kandydatów. 

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc wprowadzić Fyte na polski rynek i nie możemy doczekać się efektów współpracy.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszym artykułem. Te i wiele innych aktualności z rynku pracy, wskazówek dotyczących rekrutacji oraz zarządzania talentami znajdziesz na naszej stronie. A to tylko wierzchołek góry lodowej! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać jeszcze więcej cennych informacji. Poznaj techniki, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie oraz dowiedz się w jaki sposób możemy usprawnić jej funkcjonowanie pod względem zarządzania pracownikami i rekrutacji.

NASZE MARKI

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved