Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Unselected
None
Polish (Poland)
Polska
 

Aktualności

Morgan Philips Group i NAIS: Wspólnie ku lepszemu zarządzaniu talentami i benefitami pracowniczymi

Morgan Philips Group i NAIS: Wspólnie ku lepszemu zarządzaniu talentami i benefitami pracowniczymi

Morgan Philips Group, wiodący gracz w branży rekrutacyjnej i talent consultingu, rozpoczyna współpracę z firmą NAIS, innowacyjną firmą w dziedzinie zarządzania benefitami oraz angażowania pracowników. 

 

"Rozwój Talent Consultingu to kluczowy element naszej strategii, a współpraca z NAIS otwiera nowe możliwości dla firm new gen TechStartupów, które są dla nas szczególnie interesujące," mówi Jolanta Samul-Kowalska z Morgan Philips Group. "Wspólnie możemy zapewnić naszym klientom innowacyjne podejście do zarządzania talentami i benefitami, co jest niezbędne w dynamicznie zmieniającym się świecie pracy." 

“Gdy tworzyliśmy Nais, chcieliśmy wesprzeć pracodawcę, managera, leadera i pracownika w sposób dotychczas nieznany na polskim rynku. Docenianie to core naszej misji i wokół tego pojęcia zbudowaliśmy wielomodułową platformę, która wspiera zarówno duże korporacje, jak i mniejsze organizacje. Dzięki NAIS firmy edukują i rozwijają managerów, a jednocześnie dają pracownikom poczucie, że ich praca i wysiłki są dostrzegane i nagradzane.” - mówi Tomasz Józefacki, CEO NAIS. 

NAIS może pochwalić się wyjątkowym podejściem do aspektu doceniania pracownika. W oparciu o stale gromadzone i analizowane dane liczbowe, ekspert z zakresu benefitów udostępnia klientom autorską gamę narzędzi, wspierających managerów w codziennym zarządzaniu zespołem. Należą do nich m.in. kudosy, wyzwania, instant feedback oraz moduł kafeteryjny z ponad 10 000 ofert. NAIS oferuje w pełni zautomatyzowane narzędzia do zarządzania benefitami oraz komunikacją z pracownikiem. Niewątpliwym atutem NAIS jest wysoki stopień customizacji platformy oraz możliwość dopasowania jej do unikalnych potrzeb poszczególnych klientów.  

Współpraca Morgan Philips i NAIS będzie obejmować wspólne projekty, takie jak przygotowywanie raportów rynkowych, organizację wydarzeń branżowych oraz wykorzystanie wiedzy obu firm w celu lepszego wsparcia naszych klientów. 

Zapraszamy do śledzenia dalszych informacji o tej ekscytującej współpracy na naszych stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych! 

 

Osoby kontaktowe:

Jolanta Samul-Kowalska 

Jolanta.samul-kowalska@morganphilips.com

Managing Director Morgan Philips Group

 Executive search, recruitment and talent consulting | Morgan Philips

 

Grzegorz Haftarczyk 

grzegorz.haftarczyk@nais.co

Sales & Development Director Nais 

https://nais.pl

 

NASZE MARKI

© 2024 Morgan Philips Group SA
All rights reserved