Skip to main content

DataLayer values:

** Values visible only for logged users. Editable only in edit mode. **

Local page
Our Practices
None
Polish (Poland)
Poland
 

Technology and digital recruitment specialists

Docieramy do najlepszych specialistów na rynku

Znalezienie najlepszych kandydatów w dzisiejszym świecie szybkiego rozwoju technologicznego wymaga innowacyjnego podejścia do ich rekrutacji

 

Nasi konsultanci posiadają wiedzę i doświadczenie w obszarze nowych technologii, wykorzystując w swoich procesach nowoczesne narzędzia rekrutacyjne

 

Obszary pracy naszych specjalistów w sektorze nowych technologii:

Information Security Health infographics SAP, Oracle Retail & E-commerce Development & Technology Solutions and technical architecture IT Testing

Nasze rozwiązania

Podejście naszych ekspertów Executive Search jest połączeniem wiedzy na temat nowych technologi cyfrowych z wysokiej jakości procesem rekrutacyjnym.

Fyte wykorzystuje nowoczesne narzędzia cyfrowe w docieraniu do najlepszych kandydatów na rynku, co w połączeniu z doświadczonymi i dobrze wyspecjalizowanym zespołem pozwala efektywnie wspierać klientów w rekrutacji specjalistycznych stanowisk niższego i średniego szczebla.

Jak skutecznie pozyskiwać talenty w branży nowoczesnych technologii?

Zamiast polegać na tradycyjnych metodach rekrutacji, nasz zespół tworzy indywidualnie opracowane strategie pozyskiwania talentów w celu realizacji Twoich potrzeb.

Poprzez mapowanie rynku, odpowiednie targetowanie kandydatów, cyfrowy marketing i korzystanie z naszej międzynarodowej sieci kontaków, nasi eksperci znajdą talenty dopasowane do Twojej organizacji oraz Twoich wymagań.

Przedstawieni kandydaci zostaną wcześniej sprawdzeni pod kątem ich zdolności do pełnienia danej roli. Weryfikacja obejmuje szczegółową rozmowę kwalifikacyjną, opartą na pytaniach kompetencyjnych oraz odpowiednie testy psychometryczne.

Z nami zatrudnisz najlepszych ekspertów z branży nowych technologii

Aby upewnić się, że zatrudnisz odpowiednią osobę, przedstawieni kandydaci zostaną oceniani pod kątem kompetencji przy użyciu zróżnicowanych metod, w tym testów psychometrycznych i profilowania zdolności

With a vast area of expertise

Nasi specjaliści są doskonale wykwalifikowani w odnajdywaniu zróżnicowanych talentów na wszystkich poziomach stanowisk w sektorze. Rekrutujemy m.in. konsultantów technologicznych, Data Scientists, inżynierów oprogramowania, testerów, Project Managerów, a także liderów z pozimu zarządzającego, takich jak Chief Information Officers (CIOs) i Chief Technology Officers (CTOs)

Co jest teraz na czasie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami i artykułami o tym, co jest teraz najpopularniejsze w sektorze nowoczesnych technologii

Dowiedz się wiecej

Dlaczego warto współpracować z zespołem ekspertów technicznych Morgan Philips?

Nasz zespół spełni Twoje oczekiwania rekrutacyjne, dodatkowo będzie odpowiedzialny za całą komunikację z kandydatami, określając ich poziom dopasowania do stanowiska, aspiracje zawodowe i oczekiwania płacowe, a także negocjując ostateczną ofertę zatrudnienia.
Doświadczenie naszego zespołu w branży nowych technologii, w połączeniu z ich wiedzą o najnowszych narzędziach rekrutacyjnych i metodach oceny oznacza, że Twoja firma może być pewna, że pomożemy Ci w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących zatrudnienia.
Możesz polegać na wiedzy branżowej naszych eksperów, dzięki temu będziesz miał możliwość zatrudnienia trudnych do pozyskania specjalistów.
Znajomość najnowszych trendów technologicznych wraz z globalną bazą kandydatów, zapewni Twojej firmie natychmiastowy dostęp do najlepszych talentów na rynku.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Agnieszka Cieślok portrait

Agnieszka Cieślok

Practice Leader, Financial Services, Banking & Fintech

Karolina Borucka portrait

Karolina Borucka

Team Coordinator

Aktualności

© 2020 Morgan Philips SA
All rights reserved